Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
VIDEO Poli Iaşi - Astra, 2-3. Gazdele au cerut două penalty-uri în ultimele 15 minute
Victorie pentru locul 4: FC Vaslui - CSMS Iași 3-0, dublă a lui Niculae
Hermannstadt - stiri, meciurile echipei Hermannstadt, transferuri, jucatori - Digi Sport
VIDEO Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 2-0. ”Dubla” lui Andrei Ivan a făcut diferenţa
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
VIDEO Chindia Târgovişte mai câştigă un meci în SuperLigă! Echipa lui Toni Petrea trece cu 1-0 de FC Hermannstadt
Petrolul - Hermannstadt 0-0, în etapa #10 din Superliga
VIDEO Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
VIDEO ǀ Chindia Târgovişte – FC Hermannstadt 1-1. Cele două formaţii au oferit o remiză spectaculoasă
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)