Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt întâlnește Poli Iași, mâine, pe Stadionul Municipal Sibiu, în etapa a 17-a a Superligii României la fotbal. (Dan GREAVU) Locul 5 în Superligă, FC Hermannstadt revine în campionat du…
Universitatea Cluj - Hermannstadt 1-2. Sibienii câștigă pe Cluj Arena și sunt cu un picior în Liga 1
U Cluj - Politehnica Iași, 0-2 în etapa 8 din SuperLiga. Moldovenii scapă de ultimul loc cu dubla lui Roman
Niciun bilet nu a mai rămas disponibil la meciul Hermannstadt - FCSB. Asistența așteptată la duelul din Liga 1
VIDEO Poli Iaşi - FC Hermannstadt 1-0. Nicolo Napoli ia toate cele trei puncte. Ieşenii au ratat şi un penalty
FC Hermannstadt – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Poli Iași - Universitatea Craiova 1-4. Mitriță, primul gol după revenirea în Superligă! Oltenii s-au dezlănțuit pe final, SuperLiga
FC Hermannstadt a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Iași. Prețuri de la 20 de lei
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
VIDEO Hermannstadt - Poli Iaşi 0-0. Gazdele au ratat un penalty în prelungiri!
Ovidiu Burcă a anunțat obiectivul lui Dinamo înainte de meciul cu Poli Iași: „O să par rupt de realitate”
Poli Iași - Dinamo, derby-ul etapei a 15-a a Ligii 2
IMPORTANT! Casa de bilete a fost deschisă – Ziarul Mesagerul de Sibiu
FC Hermannstadt a ratat în ultimile minute victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
Avem prima șansă! FC Hermannstadt – FC Argeș, mâine, pe Stadionul Municipal – Ziarul Mesagerul de Sibiu
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)